Главная / Новости / Очільник ДНР пообіцяв стріляти у миротворців ООН

Очільник ДНР пообіцяв стріляти у миротворців ООН

Якщо миротворці ООН увійдуть на територію Донбасу за українським сценарієм, вони будуть знищені. Таку заяву зробив самопроголошений очільник так званої «ДНР» Олександр Захарченко. З його слів, «армія ДНР» підтримує виключно пропозицію Росії стосовно миротворчої місії.

«Якщо вони увійдуть за українським сценарієм, то вони будуть перетворюватися на мішені. У нас просто стане більше ворогів», – зазначив бойовик.


Додав, що будь-які миротворці можуть увійти на Донбас, якщо на це дасть згоду «правління республік». У іншому випадку «блакитні шоломи» будуть обстріляні.

Читайте также   В Киеве мужчина заманил подростка в лес: изнасиловал и забрал деньги

До слова, українська сторона зацікавлена у розміщенні миротворчої місії на всіх окупованих територіях. «Миротворці мають бути введені на всю окуповану росіянами територію, аби моніторити безпекову ситуацію і демілітаризацію, їхній мандат має закінчуватися на україно-російському кордоні. А це Ізварине й інші пункти перетину державного українського кордону, а не Станиця Луганська чи Мар’їнка, як того дуже хочеться кремлівському вождю» – сказала перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Читайте также   В страшном ДТП под Киевом погибли мать и дочь: эксклюзивные детали

Нагадаємо, Кремль висловив свою позицію щодо присутності миротворців на Донбасі. Так, президент Росії Володимир Путін заявив, що «миротворці можуть перебувати лише на лінії розмежування сторін – для забезпечення безпеки місії ОБСЄ, а ввести миротворців на схід України можна лише після розведення сторін і відведення важкої техніки, і лише за узгодженням із представниками ДНР і ЛНР».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...