Главная / Новости / Политика / Олена Зеленська хоче провести реформу харчування в школах

Олена Зеленська хоче провести реформу харчування в школах

Олена Зеленська у статусі першої леді має намір зосередити свою діяльність, передусім, на реформуванні шкільного харчування. І для цього вона планує використати іноземний досвід. На такий крок вплинули розповіді дітей про таргана, який може пробігти біля тарілки, чи про просрочену страву, яку їм подають у їдальнях.

Як зауважила дружина українського президента у коментарі ТСН, передусім вона мріє про державне фінансування.


«Ми хочемо зробити класифікацію шкіл, яким держава буде допомагати по-різному. Є школи, в яких зовсім нічого немає. Тобто там буде більше фінансування», – пояснила перша леді.

Читайте также   Юзика поймали в Раде с батончиком Roshen: сеть "взорвали" шутками о "зраде"

За її словами, українські школярі також підтримують раціон харчування зі зменшеною кількістю вуглеводів.

«У деяких країнах дітям дають склянку молока та вони примусово його випивають. А якщо у нас буде програма «Яблуко для дитини». У нас яблука просто гниють на Західній Україні. Їх нема куди продавати. Їх дуже багато», – додає вона.

Дружина президента України підкреслює, діти все розуміють і хочуть змін. А дорослі, на жаль, не розуміють, чому котлети з кашею – для вжитку щодня погано. Оскільки, наступного дня, до раціону ще бажано додати салатик.

Читайте также   Гордон заявив про намір Зеленського розпустити Раду й назвав "дату Х"

Крім цієї реформи, яку разом із командою готували пів року, Олена Зеленська має чимало й інших планів: це і здоров’я дітей, і культурна дипломатія.

Я хочу щось робити заради гендерної рівності. Проти ейджизму, мене дуже цікавить безбар’єрність та доступ всіх людей до усіх послуг. Це дійсно чималий обсяг роботи, але зовсім різні напрямки, в кожному з яких є і швидкі проєкти, і довгострокові,
– підсумувала українська перша леді.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...