Главная / Новости / Политика / Парубій про закон про імпічмент під Зеленського: Деякі ініціативи дивують

Парубій про закон про імпічмент під Зеленського: Деякі ініціативи дивують


Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук закликав парламент негайно розглянути законопроекти, подані Володимиром Зеленським, а спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що деякі його законодавчі ініціативи дивують.

Відповідний обмін репліками відбувся під час погоджувальної ради парламенту у понеділок.


Стефанчук, який виступав після віце-спікера Ірини Геращенко, яка говорила про звільнення заручників,  заявив, що хоче уникнути політичної агітації і буде говорити про те, що турбує команду нового глави держави.

Зокрема, він зазначив, що минулого тижня Зеленський вніс Ради законопроект про імпічмент та направив лист на ім’я голови Верховної Ради з проханням невідкладно розглянути проект закону про внесення змін до статті 180 Конституції щодо недоторканності народних депутатів.

Читайте также   В Раде прошло закрытое совещание глав фракций и представителей ОП: что решили

«І крім цього минулого тижня ми внесли на реєстрацію законопроект про внесення змін до закону України про вибори народних депутатів щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців», — додав представник президента.

Стефанчук звернувся до парламентарів  з проханням про співпрацю по цих законопроектах, оскільки вони були визначені як невідкладні.

У свою чергу Парубій відповів, що виступи на погоджувальній раді це не агітація, а позиція голів фракцій, які здобули довіру у суспільстві, а промова Геращенко про заручників не була агітацією.

Читайте также   Харківський прокурор просуває свої фірми на комунальні підприємства

«Всі законопроекти, які були запропоновані президентом, звичайно будуть запропоновані внести у порядок денний сесії, хоч деякі законодавчі ініціативи дивують», — сказав спікер Ради.

«Зокрема, закон про імпічмент — це просто переписані норми українського регламенту. Але, зважаючи на потужну законодавчу діяльність президента, навіть цей законопроект ми запропонуємо включити у порядок денний сесії і звичайно усі законодавчі ініціативи  президенти, які визначені як невідкладні, ми будемо розглядати у сесійній залі», — наголосив він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...