Главная / Новости / Поляки придумали, як позбутися заробітчан (Відео)

Поляки придумали, як позбутися заробітчан (Відео)

Українському зварювальнику, який офіційно працював у Польщі, не доплатили близько 200 тисяч гривень (25 тис. злотих)

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.


«Я звертався безпосередньо до самого керівника. Він спочатку говорив, що він віддав ті кошти тому, у кого я працював. А той поїхав у Францію. Мабуть, сподівався, що це вже не з’ясується. Коли той приїхав з Франції, я під’їхав до нього додому, а він каже, «І мені не доплатили», — розповів українець.

 

Також уточнюється, що за роботу з монтажу системи охолодження повітря, яка була виконана ще в січні-травні 2017 року, українцю не виплатили понад 8 тис. злотих (близько 64 тис. грн).

Читайте также   В Украине коронавирус убил больше 50 человек за сутки: статистика на 24 сентября

«В очікуванні своїх грошей Ярослав організував у Польщі бригаду будівельників з українців. Але і з цим не склалося. На одному з об’єктів їм не доплатили третину — 17 тис. злотих. Це 136 тис. грн. Працівники з труднощами зібрали гроші, щоб повернутися в Україну», — йдеться в матеріалі.

У робочих урвався терпець і Ярослав разом зі знімальною групою приїхав в офіс фірми-підрядника. Але там пояснили, що для виплати грошей немає підстав, адже відсутній протокол прийому виконаних робіт.

Читайте также   Украина может уйти на жесткий карантин: Ляшко назвал условия полного локдауна

«У договорі йдеться дійсно про надання протоколу виконаних робіт. Але хто повинен був його пред’явити, Ярославу наймачі і не думали розтлумачити», — пише видання.

Єдиною можливістю повернути гроші для чоловіка залишається звернення до суду. Перші його витрати на адвоката і справа — 6 тис. злотих (48 тис. грн.). Незалежно від результату справи, він збирається повернутися в Україну, де у нього сім’я, і вже тут організувати свою бригаду для виконання будівельних робіт.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...