Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Портніков щодо заяв Варшави: відкрийте очі, все це ми вже проходили з Росією

Портніков щодо заяв Варшави: відкрийте очі, все це ми вже проходили з Росією

Як наголошує публіцист Віталій Портніков, після того, як риторика очільника польського МЗС Вітольда Ващиковського була підтримана президентом Анджєм Дудою, ми маємо визнати, що маємо справу з тенденцією, — про це інформує видання «LB».

Портніков нагадує, що всі ці етапи протистояння ми вже проходили у відносинах з Росією: спочатку здивування з приводу того, що українці можуть мати власний погляд на спільну історію, потім – барські поради з приводу того як варто поводитись для того, щоб не дратувати «старшого брата», а відтак – грубі висловлювання на українську адресу та поради щодо того кого і на яку посаду призначати. Далі йде поділ політиків на гарних і поганих в залежності від симпатій РФ чи Польщі. Ну і, звісно, як останній аргумент спору – економічна блокада та військова агресія.

Читайте также   Наталія Влащенко: “Подивилася фото з акції Стоп, реванш. Жодної гарної людини. І одягнені все якось дивно. Ні, таки Бог шельму мітить)))”

Але останній пункт застосовний до РФ, не стосуючись Польщі. Справа в тому, що Польща – демократична держава, політика якої великою мірою визначається Європейським Союзом та Північноатлантичним Альянсом. До речі, першу скрипку в цих структурах грає не Варшава, яка сама доволі сильно залежить економічно від ЄС та безпеково – від НАТО. І тому не варто сприймати погрози з Польщі аж надто серйозно – яким би суворим тоном їх не озвучували, — зауважує Портніков.


Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.