Главная / Новости / Мир / Президент Литви: Війною на Донбасі не приховати корупції в Україні

Президент Литви: Війною на Донбасі не приховати корупції в Україні

Президент Литви Даля Грібаускайте

Президент Литви Даля Грібаускайте переконана, що корупція в Україні наносить державі більше шкоди, ніж війна на Донбасі. Про це вона заявила під час прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Києві в понеділок, 12-го грудня, інформує replyua.net.

«Опубліковані раніше електронні декларації високопосадовців показали, що у сфері боротьби з корупцією в України ще дуже і дуже багато роботи. Саме корупція наносить вам більшої шкоди, ніж війна на сході держави. А це виклик не тільки для політичних партій, оскільки вони самі справитися з цим не зможуть. Потрібно, щоб всі українці об’єдналися і працювали над подоланням цієї проблеми», — заявила Грібаускайте.

Читайте также   Топ-пропагандист Кремля заговорил о возврате Донбасса в Украину

Вона підкреслила, що саме за умови єднання влади, суспільства та ділових кіл можна подолати цю чуму – обкрадання власного народу. «Це робота, яку ви маєте виконати протягом наступних кількох років. За вас цього ніхто не зробить. Досить перекладати відповідальність на плечі всіх, крім себе. Почніть боротися з корупцією. А ми в свою чергу будемо раді поділитися з вали своїм досвідом та направити на допомогу своїх експертів», — наголосила президент Литви. Таким чином вона заявила, що державні економічні збитки більшою мірою залежать від рівня корупції, ніж від АТО.


Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.