Главная / Новости / Политика / Путін привітав українців із Днем перемоги: Зеленського проігнорував

Путін привітав українців із Днем перемоги: Зеленського проігнорував

Президент Росії Володимир Путін адресував вітальні послання народам України та Грузії, а також інших держав з нагоди 75-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

У ньому він згадав президентів декількох країн, водночас проігнорував українського президента Володимира Зеленського, бо той нібито «вийшов із довіри» російського лідера. Про це повідомляє сайт Кремля.«Священний обов’язок нинішніх поколінь – навіки зберегти пам’ять про тих, хто ціною незліченних жертв і поневірянь відстояв свободу рідної землі, оточити увагою і турботою наших дорогих ветеранів», – заявив глава РФ.

Читайте также   "Слуга" Петруняк в Раде снова рассматривал пикантные фото и читал шутки о сексе

Путін привітав українців із Днем перемоги: Зеленського проігнорував

Крім цього, аналогічне звернення він адресував також лідерам і громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії.

У вітальному посланні Путін окремо звернувся до прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, президентів США Дональда Трампа і Франції Еммануеля Макрона. Натомість вітання глави РФ не адресувалося президентам, а тільки народам Грузії та України.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий