Главная / Новости / Происшествие / П’яні правоохоронці стріляли по пляшках і влучили в голову дитині

П’яні правоохоронці стріляли по пляшках і влучили в голову дитині

Про це повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.Це поліцейські, які під час скоєного перебували поза службою, без табельної зброї, у стані алкогольного сп‘яніння“, – зазначив Князєв.

За його словами, наразі вони перебувають у відділку поліції, де з ними проводять першочергові слідчі дії. В подальшому усі зібрані докази та свідчення будуть передані за підслідністю в ДБР.Водночас ми перебуваємо на постійному контакті з батьками, і з боку поліції надамо усю посильну підтримку. Дитину вдалося транспортувати в Київ, де за її життя борються кращі лікарі держави“, – додав глава Нацполіції.

Припускають, що п’яні копи стріляли по пляшках і влучили в голову дитині…

Читайте также   Масова бійка зі стріляниною: у центрі Миколаєва підлітки влаштували розбірки


“Лікарі не відходять від нього ні на секунду. Вони нічого не можуть сказати навіть на півгодини наперед. Дуже тяжкий стан у дитини. Ми вже не витримуємо”, – розповіла “Громадському” бабуся хлопчика Олександра Тлявова.

Наразі невідомо, скільки грошей надалі знадобиться на лікування дитини. Наразі гроші жертвують небайдужі.

Черепна коробка повністю роздроблена. Куля відрекошетила, побила усю черепну коробку і застрягла в мозку. Її не можуть дістати і вона, певно, там так і залишиться. Зробили трепанацію, прибрали всі ці кістки і повністю все повичищали. Я так розумію, що голова зараз відкрита, щоб набряку сильного не було,
– розповіла бабуся пораненого хлопчика.

Читайте также   Пасажирами літака, який розбився на Прикарпатті, були хасиди

Щодо ймовірної причетності поліції до поранення дитини, то бабуся хлопчика сказала, що йде слідство.

“Начальник нашого райвідділу приїжджав до реанімації до нас і казав, що вони визнають вину, але вони такі п’яні, що не знають, хто це зробив. Вони були без свідомості п’яні. Просто розважалися”, – розповіла Тлявова.

Вона переконана, що винуватці інциденту обов’язково потраплять до в’язниці.

“Ми не допустимо, щоб вони вийшли чи під заставу, чи щоб взагалі їх виправдали. Такого виправдання немає. Я ще розумію, якщо аварія. Але просто напитися і таке зробити…”, – наголосила бабуся хлопчика.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий