Главная / Новости / Происшествие / П’яні правоохоронці стріляли по пляшках і влучили в голову дитині

П’яні правоохоронці стріляли по пляшках і влучили в голову дитині


Про це повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.

Це поліцейські, які під час скоєного перебували поза службою, без табельної зброї, у стані алкогольного сп‘яніння“, – зазначив Князєв.

За його словами, наразі вони перебувають у відділку поліції, де з ними проводять першочергові слідчі дії. В подальшому усі зібрані докази та свідчення будуть передані за підслідністю в ДБР.


Водночас ми перебуваємо на постійному контакті з батьками, і з боку поліції надамо усю посильну підтримку. Дитину вдалося транспортувати в Київ, де за її життя борються кращі лікарі держави“, – додав глава Нацполіції.

Припускають, що п’яні копи стріляли по пляшках і влучили в голову дитині…

Читайте также   На Ривненщине в ДТП с фурой разбилась семья священника: подробности трагедии

“Лікарі не відходять від нього ні на секунду. Вони нічого не можуть сказати навіть на півгодини наперед. Дуже тяжкий стан у дитини. Ми вже не витримуємо”, – розповіла “Громадському” бабуся хлопчика Олександра Тлявова.

Наразі невідомо, скільки грошей надалі знадобиться на лікування дитини. Наразі гроші жертвують небайдужі.

Черепна коробка повністю роздроблена. Куля відрекошетила, побила усю черепну коробку і застрягла в мозку. Її не можуть дістати і вона, певно, там так і залишиться. Зробили трепанацію, прибрали всі ці кістки і повністю все повичищали. Я так розумію, що голова зараз відкрита, щоб набряку сильного не було,
– розповіла бабуся пораненого хлопчика.

Щодо ймовірної причетності поліції до поранення дитини, то бабуся хлопчика сказала, що йде слідство.

“Начальник нашого райвідділу приїжджав до реанімації до нас і казав, що вони визнають вину, але вони такі п’яні, що не знають, хто це зробив. Вони були без свідомості п’яні. Просто розважалися”, – розповіла Тлявова.

Вона переконана, що винуватці інциденту обов’язково потраплять до в’язниці.

“Ми не допустимо, щоб вони вийшли чи під заставу, чи щоб взагалі їх виправдали. Такого виправдання немає. Я ще розумію, якщо аварія. Але просто напитися і таке зробити…”, – наголосила бабуся хлопчика.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий