Главная / Новости / Происшествие / РНБО пішла на поступки телеканалам Медведчука: у Данилюка дали відповідь

РНБО пішла на поступки телеканалам Медведчука: у Данилюка дали відповідь

Рада національної безпеки і оборони України вирішила не вводити санкцій проти телеканалів «112 Україна» і NewsOne.

Про це йдеться у відповіді пресслужби РНБО, повідомляють «Українські Новини«. Відомо, що ці медіа належать проросійському політику, куму президента РФ Володимира Путіна Віктору Медведчуку (новина доповнена подробицями).


В документі наголошується, що постанова Верховної Ради від 4 жовтня 2018 року з ініціативою ввести санкції проти телеканалів була розглянута на РНБО 19 березня цього року.

У зв’язку з тим, що українське законодавство дозволяє вводити санкції проти юросіб-резидентів винятково у разі їхньої причетності до терористичної діяльності, РНБО доручила СБУ провести відповідну перевірку зазначених у постанові компаній (ТОВ «Новини 24 години», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Новий формат ТВ» та ТОВ «Аріадна ТВ»).

Читайте также   России грозит украинская ловушка в Черном море, – Forbes

«Службою безпеки України фактів, що підтверджують участь зазначених юридичних осіб у терористичній діяльності, не надано», – йдеться у відповіді РНБО.

Отже, причин для введення штрафів для телеканалів «112 Україна» і NewsOne не знайшли.

СБУ не надала доказів участі "112 Україна" і NewsOne у терористичній діяльності

СБУ не надала доказів участі «112 Україна» і NewsOne у терористичній діяльності

Пізніше у пресслужбі РНБО прояснили ситуацію із санкціями. Зазначається, що після пропозиції парламенту застосувати санкції до власників телеканалів «112 Україна» і NewsOne РНБО доручила СБУ перевірити юридичних осіб (перелік був зазначений у додатку до постанови Ради) на діяльність, яка дає підстави застосувати санкції.

Читайте также   В ночном клубе Киева на танцполе умер парень: заведение работало в карантин

«Апарат РНБО повідомив, що на сьогодні Службою безпеки фактів, які підтверджують участь зазначених юридичних осіб у терористичній діяльності, не надано, проте Служба продовжує роботу. РНБО України чекає висновків спецслужби для ухвалення відповідних рішень», – йдеться у повідомленні.

В РНБО запевнили, що поки триває «активна робота у цьому напрямку».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...