Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Російський блогер вказав на головну помилку Путіна на Донбасі

Російський блогер вказав на головну помилку Путіна на Донбасі

ДНР

Останнім часом спостерігаються суттєві зміни в риториці російської пропаганди, а саме: більше не звучать звинувачення на адресу «непереможних українських ДРГ», а загибель терористів на Донбасі пояснюють внутрішнім з’ясуванням стосунків. Як передає replyua.net, таку точу зору в інтерв’ю ЗМІ озвучив російський аналітик Володимир Голишев. За його словами, постійні звинувачення українських силових структур в організації диверсій на окупованих територіях – для багатьох вже не новина. «Звісно, є бажання списати на когось, але коли ти починаєш списувати на українські ДРГ, ти створюєш міф про непереможних українських ДРГ, які дістануть з будь-якого місця», — зауважив він.

Читайте также   Кикабидзе: Если к тебе зашел танк, в этой стране ты не должен петь. ВИДЕО

Віднині «все будуть валити на внутрішні розбори», — переконаний аналітик. «Це прекрасне пояснення, яке залишає чистим керівництво Росії. Воно отримує можливість зробити кілька розчароване обличчя: мовляв, ми на них сподівалися, ми думали, що це серйозні люди, ми на них так розраховували, а вони побилися між собою», — додав він .

Раніше Володимир Голишев стверджував, що версія щодо того, що Гіві вбили представники його ж «батальйону», не здатна витримати ніякої критики. Крім того, він вважає, що наступною жертвою серед ватажків бойовиків може стати Олександр Захарченко.


Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.