Російського гімнаста, який вийшов на нагородження з Z на формі, дискваліфікують, відберуть медаль та призові – ЗМІ

Російського гімнаста, який вийшов на нагородження з Z на формі, дискваліфікують, відберуть медаль та призові – ЗМІ

Міжнародна федерація гімнастики (FIG) хоче дискваліфікувати російського гімнаста Івана Куляка на один рік, повідомляє ТАСС з посиланням на тренера збірної Росії зі спортивної гімнастики Валентину Родіоненко. 20-річний уродженець Обнінська також може позбудеться своєї медалі за третє місце та всіх призових, зароблених за виступ у Досі.
6 березня на етапі Кубку світу в Катарі Куляк вийшов на урочисту церемонію нагородження з літерою Z, щоб підтримати російські окупаційні війська, які напали на Україну. Літеру Куляк наклеїв на форму.


Після цього Фонд гімнастичної етики (GEF) відкрив щодо нього дисциплінарну справу.

«Мене як керівника делегації, тренера Ігоря Калабушкіна, що виводить, та самого атлета, запропоновано дискваліфікувати терміном на рік. Адвокати, які працюють з нами, сподіваються на те, що відіб’ють нас, але я сама сумніваюся в такому результаті. Мене і Калабушкіна також хочуть оштрафувати на 500 швейцарських франків кожного», – сказала Родіоненко.
У коментарях російські вболівальники вважають, що покарання буде заслуженим. Також користувачі рекомендують «взяти на олівець» та інших спортсменів, що підтримують війну в Україні.

Коментарі вболівальників
Коментарі вболівальників
Коментарі вболівальників

Зазначимо, що сам Куляк абсолютно не кається у своєму вчинку. У Instagram він написав: «Ні, хлопців, я не програв «золото», я виграв «бронзу».

Іван Куляк

Нагадаємо, що перемогу у столиці Катарі здобув український гімнаст Ілля Ковтун. Він набрав 15166 очок.

Ілля Ковтун став першим у Досі.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий