Главная / Новости / Аналитика / Мнение / «Що вона вміє, окрім відкривання рота з приводу і без?» – Скрипін пройшовся по Фреймут після її критики Притули

«Що вона вміє, окрім відкривання рота з приводу і без?» – Скрипін пройшовся по Фреймут після її критики Притули

Роман Скрипін не оминув своєю увагою інтерв‘ю Ольги Фреймут на телеканалі ЗІК. У ньому жінка заявила: якщо Притула стане мером, вона виїде з України.

Фреймут також назвала колишнього колегу по «Підйому» не джентельменом і людиною без смаку.Скрипін у своєму Facebook згадав про те, як Фреймут колись приходила до нього з наміром влаштуватися ведучою, а зрештою «стала штучною величиною у «Підйомі», а потім у «Ревізорі».

Романе, стримуй себе. Стримуй. Ну, постарайся. Стримуй!

Ні!

Тут тре розповісти пару історій. Для розуміння контексту.

Історія перша.

Ольга Коник приходить на 5 канал й щиросердно мені очі в очі говорить що хоче бути ведучою новин.

Стверджує, що працювала на BBC.

Я заперечую, позаяк ведучий новин це не Muppet Show. І перед тим, як стати ведучим, треба трошки побути польовим репортером.

В сухому залишку: Оля Коник не працювала, а лише стажувалася на ВВС. У Британії вона завагітніла, але вийшла заміж в Україні за іншого. Це дуууууже персональна історія, вона мене не обходить, але це важлива риса у загальній картині про фальш та снобізм.

Оля Коник не стала ведучою на 5 каналі. Але потім стала штучною величиною у “Підйомі”, скажімо, а потім у “Ревізорі”. Хто і як ліпив з Олі Коник зірку, цілком інша історія. Ми лиш знаємо не Олю Коник, а Олю Фреймут. Яка какає конваліями.

Історія друга.

Сергій Притула, якого щедро нагороджує своїми “конваліями” Оля Коник. Хлопець не простий. Часом суперечивий. Проте кожен з нас відповідає за свої вчинки. І Сергій якраз з цим може впоратися. Хоча б історія з партією “Голос”, де фронтменом, а можливо й головою мав би бути саме він. Бо у нього є і розум, і харизма й необхідна самоповага. Його “Вар’яти” – комерційний проект. Ну і ОК. Так, Сергій зверхній. Сергій зухвалий. Так, він тримається обабіч медіаімперії Пінчука. Але ну ніяк не можна зеперчити, що Сергій це Сергій. Притула є таким, яким він є. Може і в баштан присунути. Без білих рукавичок. А бікоз він волонтерить по ходу. Для фронту. І за це – респект. В сухому залишку: Сергій Притула це особистість.

Історія третя.

Наталя Влащенко.

Я намагаюся утримуватися від оцінок.

Буду лаконічний в цьому випадку: я не розумію, нахіба вона це робить. Кому потрібна ця девальвація та девіація. Я просто не розумію й не знаходжу навіть логічних аргументів. Утім, повторюся, кожен з нас сам відповідає за свої вчинки. Тож, маршрут Наталі Влащенко окреслений нею самостійно. Н@хуй так н@хуй, в п@зду, так в п@зду.

З цих трьох, окрім того, що відкривати вербальний отвір і знає що таке бізнес, лиш двоє. І це не Оля Коник.

Притула й Влащенко. І він і вона знають що таке бізнес й вміють і рахувати й прораховувати.

Далі, якщо дивитися на розкреслений навпіл аркуш, Притулі великий плюс за волонтерство.

А Наталі великий мінус за колаборацію з ворогом.

Притула ніколи не продавав обкладинку свого журналу. А Наталя це робила.

Врешті-решт, кожен відповідає за себе й свої вчинки.

Сухий залишок:

Навіщо обговорювати Притулу з Олею Коник? Хто це? Що це? Що вона вміє, окрім відкривання рота з приводу й без?

Навіщо множити порожнечу?

Влащенко не могла сам на сам поговорити з Притулою?

Даруйте за риторичні питання.

А хто чемпіон і так ясно.“, – написав Роман Скрипін.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий