Главная / Новости / Общество / Сонячне затемнення: астролог розповіла, хто постраждає 2 липня

Сонячне затемнення: астролог розповіла, хто постраждає 2 липня

Сонячне затемнення відбудеться 2 липня о 22:23 за київським часом. Воно розпочнеться над Тихим океаном і по діагоналі пройде через Чилі і Аргентини. Як говорить відома астролог Тетяна Борщ, повне сонячне затемнення — це одна з головних подій не тільки липня, але і всього літа, пише РБК-Україна.

«Зазвичай люди бояться затемнень, але цього робити не варто. Затемнення означають зміни, і тільки ті, хто звик жити «по-старому» і ніколи нічого не змінювати, можуть якоюсь мірою постраждати», — розповіла фахівець.

Читайте также   Метро Киева и Харькова возобновило работу: что происходит в подземке. Видео

Сонячне затемнення 2 липня пропонує відмовитися від стереотипів як у професійній діяльності, так і в особистій сфері. Не бійтеся змін, говорять зірки всім знакам Зодіаку.


«Сам день затемнення намагайтеся провести спокійно, позитивно, оскільки подальші події будуть моделюватися вашими думками набагато більшою мірою, ніж зазвичай», — порадила Тетяна.

День затемнення не підходить для операцій будь-якого роду, якщо тільки вони не викликані крайньою необхідністю. Для стрижок і косметичних процедур гарні четвер, п’ятниця і вихідні. Ці ж дні підходять і для шопінгу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...