Главная / Новости / Политика / Стало відомо, чому командир “Азову” не віддав військове вітання Зеленському

Стало відомо, чому командир “Азову” не віддав військове вітання Зеленському


У мережі шириться інформація, що командир полку НГУ “Азов” Денис Прокопенко відмовився віддавати військове вітання президенту Володимиру Зеленському.

Інцидент трапився при врученні капітану ордена на параді в День Незалежності, пише журналіст Юрій Бутусов у Facebook, пише Gazeta.ua.


“Я зв’язався з командуванням “Азова”, і виявилося, ця інформація недостовірна. Жодних демонстративних дій проти Зеленського Прокопенко не планував”, – каже журналіст.’

“Статут зобов’язує віддавати честь іншому військовослужбовцю, але не цивільним особам. Тому військовослужбовці “Азову” не віддавали честь президенту Петру Порошенко під час його візиту на позиції “Азова” на фронті, і немає законних підстав віддавати честь іншим цивільним керівникам. Нам в “Азові” дуже неприємно, що нас намагаються вплутувати в інформаційні війни. Жодного політичного підтексту в діях командира не було. Ми не влаштовуємо демонстрацій. “Азов” – це військова частина, яка веде бойові дії. Ми стояли і будемо стояти поза політикою, наш вибір – захист України”, – цитує військових Бутусов.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий