Главная / Новости / Политика / Суд відкрив шлях Саакашвілі в Раду (відео)

Суд відкрив шлях Саакашвілі в Раду (відео)

Печерський районний суд Києва  визнав факт безперервного проживання Міхеїла Саакашвілі в Україні протягом 5 років, що дозволяє йому балотуватися у народні депутати на дострокових парламентських виборах.

Відповідне відео з зали суду опублікував Саакашвілі у Facebook.

«Суд виніс справедливе рішення щодо моєї можливості брати участь у парламентських виборах. Ще на крок ближче до перемоги», – написав екс-очільник Одеської ОДА.


На відео суддя зачитав рішення, у якому зазначалося, що суд вирішив задовольнити апеляційну скаргу Саакашвілі щодо його проживання в Україні.

Читайте также   Зеленський зателефонував голові Укрексімбанку після скарг бізнесу. Відео

Зокрема, «встановити факт безперервного, на законних підставах, проживання Міхеїла Саакашвілі на території України з 23 лютого 2014 року до 6 червня 2019 року».

Після оголошеного рішення судді, Саакашвілі зазначив, що відчувається інша атмосфера в Україні, хоча ще недавно були чіткі інструкції завадити йому в його прагненнях.

Він підкреслив, що сьогодні немає тиску на суд.

«Я більш ніж 13 років проживав в України, навчався в Україні, отримав диплом, два роки мав строкову службу в Україні, брав участь у Майданах і був частиною влади і тепер зі своєю командою хочу допомогти президенту Зеленському побороти корупцію в Україні», — сказав Саакашвілі.

Читайте также   "А у некоторых нет денег на хлеб": Зеленский похвастался фото из ресторана и нарвался на критику

За його словами, він може жити і працювати у будь-якій країні Євросоюзу, а тепер і в Україні.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...