ТОП-5 передчуттів, які категорично не можна ігнорувати!
Усі люди, без винятку, наділені шостим почуттям.
Різниця лише в тому, що хтось її розвиває, а хтось і зовсім забув про свій внутрішній голос. Якщо ви з другої «групи» і хочете навчитися помічати знаки Всесвіту, так чи інакше треба прислуховуватися до своєї інтуїції.
Сьогодні ми розповімо вам про п’ять передчуттів, які ви ніколи не повинні ігнорувати!
Запитайте себе, коли ви відчували щось подібне, до чого це призвело і як ви можете більш ефективно використовувати ці почуття.
Радість від можливості
Нам часто кажуть про те, чого ми здатні досягти, і тим самим люди заманюють нас в пастку, коли ми починаємо жити під вагою чужих очікувань. Ваша робота над собою буде включати в себе пошук і подолання обмежуючих переконань. Ви можете допомогти собі в цьому, звертаючи увагу на будь-яке почуття наснаги або хвилювання, яке у вас виникає. Коли у вас з’явиться подібне відчуття, дайте собі дозвіл повністю взаємодіяти зі своїми думками і почуттями. Якщо нова можливість надихає, йдіть за нею! І нехай вона не відповідає вашій упередженій ідеї про те, хто ви, або йде в розріз зі «здоровим глуздом» — щось підштовхує вас до цього, і ви, швидше за все, пошкодуєте, якщо не підете за цим імпульсом.
Відчуття, що ви хворі
У всіх буває таке дивне відчуття, що з організмом щось не так, але багато з нас просто відмахуються і не думають про це. Не ігноруйте подібне внутрішнє відчуття. Вам варто щось зробити, щоб стан не погіршився. Це може допомогти вам уникнути більш серйозної проблеми в майбутньому. Ви можете відчути біль в певному місці, нестандартні відчуття або просто подразнюючу відчуття дисбалансу. Ваше тіло знає набагато більше, ніж вам здається, тому запишіться на прийом до лікаря і пройдіть обстеження. Однак, важливо пам’ятати, що неприємні відчуття в тілі можуть виникати через психологічний стрес і навіть можуть вказувати на певні емоції, в залежності від того, в якому місці виник дискомфорт. Неприємні відчуття в тілі можуть виникати не тільки через фізичне чи психічне нездужання. Поспостерігайте за тим, як ви себе почуваєте, перебуваючи в певних місцях або з певними людьми. Якщо ви відчуваєте спустошеність, раптовий біль або навіть нудоту поруч з кимось, це може бути знаком Всесвіту, що ця людина блокує ваше прояв в цьому світі.
Почуття небезпеки
Почуття небезпеки часто з’являється раптово, наприклад, коли ви збираєтеся вийти з дому на роботу, зустрітися з незнайомою людиною в магазині або прогулятися в освітленому місці. Незалежно від того, коли у вас виникло відчуття, що ви в небезпеці, поставтеся до цього серйозно, і спробуйте змінити ситуацію. Пам’ятайте, що більшу частину вашого мозку займають підсвідомі і несвідомі процеси, які недоступні вашому свідомому розуму, тому ви можете багато про що знати, навіть не усвідомлюючи цього. Примітивні частини нашого мозку вміють звертати увагу на загрози нашій безпеці. Ці сигнали можуть врятувати ваше життя.
Потяг до когось
Інстинкти, пов’язані з іншими людьми, завжди заслуговують на увагу. Одним з них є прагнення допомогти кому-небудь — навіть якщо ви не розумієте, чому їм може знадобитися допомога. Ви можете помітити мову жестів або інші енергетичні індикатори, які говорять про стрес. Іноді ви можете просто відчувати, що знаєте, що якась людина може допомогти вам втілити ваші найбільші мрії чи цілі. Ця людина може допомогти вам на шляху до успіху в кар’єрі, стати потенційним романтичним партнером або просто мати інформацію, яка приведе вас до дивовижної нової можливості. Якщо у вас є почуття, що з кимось потрібно поговорити, ввічливо почніть розмову, і подивіться, до чого це призведе.
Почуття власної правоти
Не відмахується від почуття, що щось вам підходить, яким би дивним або раптовим (або страшним!) це не було. Багато найкрасивіших історій кохання і успіху почалися з одного моменту правильності, який можна було б проігнорувати. Ваше серце знає, що для вас добре, і вкаже вам правильний напрямок раніше, ніж ваш мозок обробить логічну інформацію. Помічаючи ці сигнали, ви станете більш впевненими в надійності своєї інтуїції і навчитеся її слухати.
Источник: bdzhola