Главная / Новости / Политика / У Порошенка відреагували на «примусовий допит» у ДБР: не інформували і не запрошували

У Порошенка відреагували на «примусовий допит» у ДБР: не інформували і не запрошували

Адвокат Петра Порошенко Ігор Головань повідомив, що п’ятого президента України не інформували про нібито «примусовий привід» до Держбюро розслідувань у якості свідка у «справі картин».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Головань наголосив, що рішення суду про привід Порошенка на допит вважає «черговим порушенням закону».


«Відповідно до статті 482-2 КПК України, подібні клопотання повинні розглядатися за обов’язкової участі народного депутата. Петра Порошенка про судове засідання не інформували і до участі в ньому не запрошували. Ані Печерський суд, ані Генеральний прокурор, ані слідчі ДБР вимогами законів не переймаються», – написав Головань.

Читайте также   Нардеп Третьякова снова оконфузилась: ее пресс-секретарь закрывала рот журналистке

Порошенка не інформували про "примусовий привід" в ГБР

На його переконання, дії суду є черговим підтвердженням суто політичного характеру усіх справ, за допомогою яких намагаються перешкодити діяльності п’ятого президента України.

Нагадаємо, ДБР 4 червня у Faceboook повідомило, що Печерський суд нібито ухвалив рішення щодо примусового приводу Порошенка для допиту у якості свідка

«4 червня 2020 року Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про примусовий привід Порошенка П.О. для допиту у якості свідка у кримінальному провадженні, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників», – сказано у повідомленні.

Читайте также   Меркель вступилась за «Северный поток-2»: Его нужно достроить

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...