Главная / Новости / Спорт / У Росії визнали перевагу збірної України «за всіма показниками»

У Росії визнали перевагу збірної України «за всіма показниками»

Відомий російський телекоментатор Геннадій Орлов не згоден з тезою, що збірній України на Євро-2020 просто пощастило. Журналіст визнав, що в порівнянні з його командою, українці виглядають набагато сильніше.На думку Орлова, збірна Російської Федерації не може грати в сучасний футбол.«Українці краще готові, вони можуть діяти різноманітніше, у них більше варіантів при ухваленнi рішень. Доводиться визнати, що збірна України сильнішими за збірну Росії. За всіма показниками», – цитує журналіст СЕ.

Геннадій Орлов


Коментатор захоплюється командою Андрія Шевченка, зазначивши її сучасний стиль.

Читайте также   39-річна Яна Клочкова за 6 хвилин перепливла Дніпро (фото, відео)

«Ви тільки подивіться, яке у них прагнення грати в пас. Навіть в найважчих ситуаціях захисники не вибивають аби куди, а намагаються зберегти м’яч. Мені здається, їх воротар жодного разу з ноги не виносив м’яч далеко. Вони весь час розігрували. Це і є сучасний футбол», – сказав російський експерт.

Георгій Бущан

Орлов не розуміє, що йому його футболісти не можуть грати так як Україна чи Угорщина, згадавши при цьому матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Читайте также   Непереможений українець відправив досвідченого росіянина у брутальний нокаут: вже в першому раунді (відео)

«У 2018 року ми напружилися і отримали досить організовану команду. За рахунок цього пройшли іспанців. А зараз ми цього не побачили. І тренери шарахалися – кого ставити? Вони не були впевнені в своїх підопічних. Це передалося і футболістам», – зазначив Орлов.

Роман Яремчук.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий