Учасники Нацвідбору на Євробачення втекли з України, — ЗМІ

Учасники Нацвідбору на Євробачення втекли з України, — ЗМІ

Чималий відсоток українських артистів не повернувся з-за кордону після виїзду за спеціальними дозволами. Серед них — співак Василь Демчук та учасники гурту MBreeze.



Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова музичного оглядача Романа Бутурлакіна.


«Забули» повернутись в Україну

Як зазначає видання, блогер Бутурлакін повідомив, що з України виїхали учасники гурту MBreeze та співак Василь Демчук. Раніше артисти брали участь в одному Нацвідборі 2023 року.

«Нещодавно в особистій розмові про це згадала людина з шоу-бізнесу і мені стало цікаво. Сам зайшов до них в Instagram, подивився публікації і знайшов, коли востаннє чітко видно, що вони в Україні. Далі є пост про благодійний концерт за кордоном, а потім невідомість, і всі публікації зроблені таким чином, аби не можна було зрозуміти навіть, в якій країні це», — зазначив блогер.



Учасники гурту MBreeze втекли з України
Учасники гурту MBreeze. Фото: TheIcon

Інформацію про те, що учасники гурту MBreeze наразі перебувають у Литві підтвердили деякі користувачі соцмереж.

Щодо Василя Демчука, то він, за словами блогера, зараз живе в Італії. Чоловік працює там моделлю. Бутурлакін зазначив, що артист не приховує того, що перебуває у Римі.

«Звісно, яким чином там опинився не розповідає. Хоча він точно був у Києві під час повномасштабного вторгнення. Я бачив його багато разів на різних заходах», — зазначив Бутурлакін.

Василь Демчук виїхав з України
Василь Демчук. Фото: Суспільне
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий