Главная / Новости / Україна йде світовим шляхом заміщення продукції

Україна йде світовим шляхом заміщення продукції

Країна все більше переходить на промислову продукцію замість підсобних господарств та власних городів. Тенденція зменшення доходів від підсобного господарства продовжується.

Так загалом доходи наших громадян від цього зменшилась у 2017 році на 14%. Черговим підтвердженням тенденції, яка стає сталою, є статистика за січень-травень цього року, яка показує зменшення виробництва продукції тваринництва, як то м’яса, молока та курячих яєць.


Так населення зменшило заготівлю м’яса на 18тис т, або на 3,5%, молока на 83 тис т, або на 3%, яєць – на 23млн шт або на 0,8%. Загальне виробництво м’яса та молока за п’ять місяців поточного року також знизилось. Але необхідно відмітити, що за цей час зросла частка промислового виробництва, порівняно з минулим роком: м’яса – на 0,8%, молока – майже на 3%, а курячих яєць – більш ніж на 5%.

Читайте также   В банках объяснили причины роста курса доллара

Тобто ми йдемо світовим шляхом заміщення продукції, яка виробляється для себе та надлишок продається. Це добре через те, що запускає ринкові механізми. Якщо люди, навіть у важкий час відмовляються тримати господарство, то це говорить про її економічну недоцільність. Їм важко конкурувати з масовим виробництвом через великі витрати.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...