Главная / Новости / Общество / Техно / Утерли носа Росії: ЗСУ створили вертольоти, не гірші за «Апачі»

Утерли носа Росії: ЗСУ створили вертольоти, не гірші за «Апачі»

Війна на Донбасі змусила ЗСУ вертолітні військові сила побудувати за типом американської армії

Про це розповів військовий експерт Михайло Жирохов.


“Західні стандарти, на які тепер орієнтуються ЗСУ, передбачають наявність одного типу вертольота, збройного протитанковими ракетами, військово-транспортної машини і декількох типів легких машин, які використовуються і як навчальні, і як розвідники – скаути. В ідеальному варіанті це американська зв’язка “Апач”- “Блек Хок” – “Літл Берд”, – розповідає він.

Читайте также   Кроссовер Kia XCeed — высокая мощность и привлекательный дизайн

Експерт зазначає, що ЗСУ почали модернізувати радянські Мі-8, які називають “універсальним солдатом”. В результаті в Україні створили модифікацію Мі-8МСБ і бойового Мі-8МСБ-В. На вертольоти ставлять українські двигуни виробництва запорізької “Мотор Січі”, замість колишніх російських.

Також оновили оснащення військової техніки: нова система збору, реєстрації та обробки польотної інформації, аварійний радіомаяк, лазерна система формування прицільної марки. Для протидії загрозі від переносних зенітно-ракетних комплексів встановлено комбінований пристрій викиду теплових пасток “Адрос” КУВ 26-50, а також екранно-вихлопні пристрої (Еву) АШ-01В.

Читайте также   В Украине создают убийцу танков: что такое самоходный ПТРК "Штурм-СМ"

Також на Мі-8МСБ встановили керовані ракети класу “повітря-повітря” Р-73, некеровані С-8 і С-13, підвісні контейнери з крупнокаліберними кулеметами і автоматичними гранатометами.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...