Главная / Новости / Политика / Вакарчук склав мандат нардепа: перша заява

Вакарчук склав мандат нардепа: перша заява

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук вирішив скласти мандат народного депутата України.

Про це повідомили джерела OBOZREVATEL у «Голосі». Пізніше сам політик оголосив про своє рішення на брифінгу в Маріїнському парку Києва (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).


Святослав Вакарчук залишає Раду

За словами Вакарчука, він не припиняє політичної діяльності, а також зберігає членство в «Голосі».

Нардеп пояснив своє рішення тим, що за останні місяці в партії «Голос» змінилися стиль і підходи, і вона перестала асоціюватися з одним лідером.

«Ми показуємо приклад, що лідерство – це не коли ти найвідоміший чи найвпливовіший, а це відповідальність. І у нашій фракції є 20 лідерів, готових брати на себе відповідальність», – сказав він.

Читайте также   Передал привет Шарию: мэр Конотопа сжег российский флаг перед посольством

Другою причиною Вакарчук назвав інформаційний аспект, оскільки в останні роки на нього «постійно намагаються лити інформаційне л…йно, дезінформацію, бруд і відверту маніпуляцію», а це заважає розвитку партії.

«План такий – я відходжу убік, ви зі своїм г…ном зі мною, а партія впевнено продовжується рухатися вперед», – звернувся він до своїх хейтерів.

За словами джерел LB.ua, рішення Вакарчука скласти депутатський мандат було обумовлене збігом низки факторів. Зокрема, в партії був конфлікт навколо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вакарчук відмовився підписувати проєкт постанови за відставку міністра.

Читайте также   Зеленський закликав готуватися до другої хвилі епідемії COVID-19 в Україні

Крім того, після обрання Кіри Рудик главою партії, Вакарчук нібито практично повністю усунувся від участі в парламентському і партійному житті.

«Він всіляко наголошував, що є звичайним членом команди, і це – новація. Але, як ми бачимо, у такого підходу є і негативні наслідки», – розповів один із депутатів.

У партії також пов’язують рішення Вакарчука з наближенням місцевих виборів. «Частина наших вважає, що «Голосу» необхідно більш жорстке позиціонування, і позиції Слави цьому перешкоджають», – додало джерело.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...