Василя Ломаченка внесено до реєстру зрадників України

Василя Ломаченка внесено до реєстру зрадників України

Колишнього чемпіона світу у трьох вагових категоріях та олімпійського чемпіона 2008 та 2012 років з боксу Василя Ломаченка внесено до реєстру державних зрадників, який веде рух chesno.org. Підставою для внесення боксера до реєстру стала публікація в Instagram відео проповіді митрополита Лонгіна – архієрея УПЦ Московського патріархату.
Головною думкою у проповіді Лонгіна є звинувачення України у тому, що вона розв’язало війну проти церкви. Це є одним із ключових наративів російської пропаганди.


«Публічність накладає певні соціальні зобов’язання і на спортсменів, адже вони є кумирами наших дітей, і впливають на думку молодого покоління. Важко повірити, що зірки нашого спорту самостійно не в змозі визначити, хто з ким воює вже майже 9 років, хто розпочав війну, хто є державою-терористом. Це вже позиція людини. Поширення фейків російської пропаганди завдає шкоди нашій країні не менше, ніж ракети та шахеди», – прокоментувала ситуацію лідер Руху Чесно Віта Думанська.

Василя Ломаченка внесено до реєстру зрадників України

Як повідомляв OBOZREVATEL, українці у соцмережах бурхливо відреагували на перше відео, звинувативши Ломаченка у пособництві російським окупантом та назвавши ситуацію ганьбою. 1 січня Василь розмістив новий пост з ще одним уривком з того самого виступу.Василя Ломаченка внесено до реєстру зрадників України

Зазначимо, що славнозвісний український тенісист Сергій Стаховський також обурився подібними діями свого співвітчизника. Сергій, який зараз служить у ЗСУ, назвав Ломаченко дебілом.

Василя Ломаченка внесено до реєстру зрадників України
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий