Главная / Новости / Аналитика / Мнение / “Він втрачає над собою контроль”: Кондратюк різко висловився про Зеленського

“Він втрачає над собою контроль”: Кондратюк різко висловився про Зеленського


“Нині йде невідповідність тому образу, який українці бачили до цього”, – сказав Кондратюк.

Зараз Володимир Зеленський сам вибудовує свій новий образ у ролі президента без репетицій і добрих сценаріїв. Про це сказав телеведучий та музичний продюсер Ігор Кондратюк в ефірі 5 каналу.


“Як я його назвав, ЗнерВОВАНий Мендель? Тому що він реально втрачає іноді над собою контроль. Тому що все, що він робив до того, це були багаторазові репетиції, які робив згуртований класний сценічний колектив, у кіно, де він знімався, були режисери. Зараз у нього імпровізація, яка працює не на його користь”, – сказав Кондратюк.
За його словами нині йде невідповідність тому образу, який українці бачили до цього.

Читайте также   Зеленский уклоняется от обязанностей Главнокомандующего - Юутусов

“Чи можна зробити з нікого зірку? Можна. Це не мої слова, це слова продюсера Юрія Нікітіна. Він сказав, що з будь-кого можна зробити зірку, але якщо там немає таланту, настирливості, якщо там немає якогось нутра, правильно побудованого образу, то нічого не буде. Він сказав, що будь-яку пісню можна зробити хітом навіть найдурнішу. Для цього, щоб ця пісня кожну годину по три рази крутилася по всіх радіостанціях. І все, ця пісня стала нереальним хітом”, – наголосив продюсер.

Читайте также   Ярош – Зеленскому: Вова, убирайся вон со своей должности и иди, пока, с миром. Ты, Вова, Украине не нужен

Повне інтерв’ю можна переглянути у відео:

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...