Главная / Новости / Общество / “Я не можу стояти осторонь, коли це бачу”: Олена Зеленська сьогодні вразила до сліз своїм вчинком

“Я не можу стояти осторонь, коли це бачу”: Олена Зеленська сьогодні вразила до сліз своїм вчинком

Днями Олена Зеленська відвідала приватний заклад соціального захисту для дітей-сиріт з інвалідністю. Там вона поспілкувалася з його вихованцями та ознайомилися з умовами догляду за ними.

Світлинами візиту перша леді поділилася на своїй сторінці в Instagram. Пані Зеленська обрала для свого образу елегантний білосніжний жакет і чорний топ. На її обличчі була блакитна захисна маска.


Волосся її було зібране в пучок з випущеними спереду пасмами, вії були злегка нафарбовані. Її шию прикрашав делікатний кулон на тонкому ланцюжку.

Читайте также   Кулинарные рецепты от «Очень вкусно»

“Дитячий будинок-інтернат, інтернат для дорослих, геріатричний пансіонат. Ізоляція назавжди – такий сценарій життя майже у 100% випадків для дітей-сиріт з інвалідністю в Україні.

Малі групові будинки, практика яких успішно поширена у світі, в нас лише починають створювати, але вони є реальним шансом для дітей з інвалідністю змінити свою долю – стати видимими та бути прийнятими.

В альтернативному закладі соціального захисту Happy Home наразі шестеро вихованців віком від п’яти до восьми років. Історія кожного вже сповнена болю, розпачу, тривоги, страху.

Читайте также   В Украине объявили штормовое предупреждение: под угрозой новые регионы

Вони, можливо, до кінця не усвідомлюють, але знають, мимоволі пам’ятають, як це – бути небажаним, непотрібним, покинутим”, – написала під фото Олена.⠀

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...