Главная / Новости / Политика / «Я піду до Кононенка, бл*ть, її виженуть і тебе на*уй»: скандальна білявка Порошенка відзначилася новим трешем, аж позеленіла від злості (відео)

«Я піду до Кононенка, бл*ть, її виженуть і тебе на*уй»: скандальна білявка Порошенка відзначилася новим трешем, аж позеленіла від злості (відео)

Відомий журналіст Олександр Дубинський у своєму відео-блозі YouTube прокоментував скандал, який розгорівся навколо голови Васильківської райради Наталії Баласинович, яка балотується в депутати Верховної Ради від партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

«Продовжую публікувати епізоди з життя 30 номера «очищеної і оновленої» партії Порошенка, «нової особи» та за сумісництвом голови Васильківської райради Наталії Баласинович», — зазначив Дубинський.

У цій серії вона була в стані афекту і кричала поліцейським, що піде скаржитися до депутата БПП Кононенка, і він їх «звільнить на%й».


Голова Васильківської райради Наталія Баласинович, яка є опорою Кононенко на виборах до парламенту, намагається зберегти своє 30-е місце в списку Порошенко і виправдати свої п’яні витівки і хамство.

«Я піду до Кононенка бл*ть, її виженуть і тебе на*уй», — крикнула  Баласинович.

Олександр Дубинський відзначив, що йому щось підказує, що в цьому напрямку скоро відправиться сама Баласинович.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...