Главная / Новости / Зеленський може повторити успіх Трампа

Зеленський може повторити успіх Трампа

Актор Володимир Зеленський може повторити на президентских виборах успіх американського президента Дональда Трампа.

У Зеленського неконвенціональна кампанія трамповского типу, пише кореспондент НВ Іван Яковина.«Відсутність чіткої програми, команди і чітких позицій із ключових питань – це не мінус такого роду кампанії, а плюс. Такий підхід за належної інформаційної підтримки дає людям можливість не тільки придумати собі ідеал, але й повірити в нього. Виборець запросто асоціює себе з цим ідеалом (хоча у кожного він свій) і стає на його захист, оскільки психологічно захищає себе, рідного, а не свого кандидата. Ну а наїзди на розумові здібності прихильників Зеленського це й зовсім прямий шлях до його перемоги», — вважає журналіст.

Читайте также   В РФ пожаловались на законопроект Зеленского о непризнании русских коренным народом Украины


У Трампа була аналогічна історія. Гіларі Клінтон якось раз назвала його прихильників A Basket of Deplorables (щось на зразок «Збіговиська покидьків»), маючи на увазі їхню бідність, низький соціальний статус, невисокий рівень освіти, поширений расизм і зародкову толерантність. Штаб Трампа не тільки не образився – він зробив цю фразу своєю головною зброєю. Посил був простий: «Ось бачите, як до вас ставляться політики у Вашингтоні? Тепер розумієте, що вони думають про вас насправді?».

«Що ж у нас відбувається? Найгучніша умова участі в команді Зеленського («відсутність досвіду в політиці»), а також залучення до написання програми «усіх нормальних українців» – це ж «трампівське» відділення себе і «хорошого простого народу» від «продажної київської еліти», — додає Яковина.

Читайте также   Появились фото нового кабинета Зеленского "в духе Пиратов Карибского моря"

На його думку, далі потрібно тільки побільше критики з боку офіційних політиків. Бажано, щоб вона була максимально жорсткою: «недоумкуваті, халявщики, проросійські, безмозкі…» Це мобілізує величезні маси незадоволених і забезпечить перемогу їхнього лідера.

Завдяки відсутності досвіду у владі Володимир Зеленський може діяти нестандартно та зламати традиційне уявлення про політиків. Про це заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий