Главная / Новости / Политика / Зеленський знайшов спосіб перемогти корупцію в Україні: “вимагає перезавантаження”

Зеленський знайшов спосіб перемогти корупцію в Україні: “вимагає перезавантаження”

Кандидат Володимир Зеленський вирішив дати бій розкрадання бюджету

Напередодні новоспечений політик провів у своєму штабі зустріч з співробітниками 20-ти провідних антикорупційних організацій. Що відбувалося на цьому заході, прихильники шоумена показали в ролику на YouTube-каналі “Зе! Президент”.

Володимир Зеленський назвав корупцію однією з головних бід України. Він запропонував фахівцям разом пошукати спосіб боротьби з цим правопорушенням. Учасники зібрання обговорили перші кроки, необхідні для мінімізації і перемоги над корупцією в Україні.


Першим виступив Віталій Шабунін Центр протидії коррупкціі розповів, яка ситуація в воробством бюджету в Україні. Згідно з даними експертів, розкрадання завдали країні збитків на 196 мільярдів гривень. Щоб накопичити таку суму, жителі міста Рівне повинні сплачувати податки 28 років. При цьому середня сім’я з двома працюючими членами щорічно поповнює український бюджет на 4 000 доларів.

Читайте также   Еще один нардеп от "Слуги народа" заразился коронавирусом

Як зазначив доповідач, Володимиру Зеленському вдалося підняти величезну аудиторію. Тому ще до виборів кандидат може розповісти своєму електорату, куди діваються податки в Україні. Адже 30% впевнені: їх виплати ніяк не впливають на оплату державних послуг.

зеленский

Однак є сайт, який дозволяє розрахувати розподіл податків кожного громадянина. Досить вбити в поле дохід за місяць – а сервіс покаже, на що держава повинна була витратити вилучені кошти. Інші доповідачі підтримали цю ідею. Вони вважають, що невігластво громадян сильно впливає на рівень корупції в країні.

За підсумками зустрічі Володимир Зеленський виділив ряд заходів, які мають покращити ситуацію в Україні. Перш за все, він пообіцяв забезпечити повну автономію антикорупційним органам. Політик також має намір забезпечити суд усіма ресурсами, необхідними для якісного і швидкого розгляду справ про корупційні злочини.

Читайте также   У Порошенка прокоментували силовий штурм ДБР під Музеєм Гончара: так починалася Росія у Криму!

Крім того, Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає «перезавантаження». Кандидат вирішив набрати нових співробітників під контролем громадськості і міжнародної спільноти.

У реформі потребує і прокуратура. Володимир Зеленський вирішив змусити генерального прокурора звільнити хабарників під громадським наглядом. Він також вирішив перезавантажити органи, що відповідають за відбір суддів і їх звільнення.

А ось Службу безпеки України команда Володимира Зеленського вирішила зовсім позбавити функцій повноважень в сфері економіки і боротьби з корупцією. Вони прийшли до думки, що спецслужба повинна захищати безпеку країни, а не втручатися в роботу спеціалізованих органів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...