Главная / Новости / Происшествие / «Зрівняти із землею»: військовий назвав жахливі наслідки силового звільнення Донецька

«Зрівняти із землею»: військовий назвав жахливі наслідки силового звільнення Донецька

Під час військового звільнення таких великих міст, як Донецьк та Луганськ, вони будуть зрівняні з землею.

Про це в коментарі OBOZREVATEL сказав екс-спікер Генштабу Владислав Селезньов зазначивши, що Збройні сили Україні ніколи не підуть на такий крок.

«Що стосується проведення операцій зі звільнення великих населених пунктів, де перебуває значна кількість цивільних, де щільна забудова, то я хочу навести приклад із захоплення столиці Чеченської Республіки міста Грозний. Для того, щоб взяти під контроль такого рівня населений пункт, його фактично потрібно зрівняти із землею, адже у хід підуть обстріли з артилерії та іншої зброї, а також працюватиме авіація», – пояснив він.


Читайте также   «Невменяемый садист»: на арестованного полицейского в Кагарлыке 8 месяцев поступали десятки жалоб - эксперт

Селезньов наголошує, що позиція ОС залишається незмінною: в Донецьку та Луганську проживають громадяни України, і застосування артилерії, авіації та іншої зброї у великих містах неможливе і не припустиме, щоб не нашкодити мирному населенню.

«За інших обставин наші війська без серйозних втрат у ці міста не зайдуть. Тому залишається єдиний вихід – дипломатично-економічний тиск на країну-агресора», – додав військовий експерт.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...