Главная / Новости / 14 мільйонів за чотири робочих дня: як депутати Ради заробили на відпустку

14 мільйонів за чотири робочих дня: як депутати Ради заробили на відпусткуЗа першу половину липня управління справами Верховної Ради виплатило народним обранцям 16,3 млн грн відпускних

З цієї суми 15 млн грн було виплачено депутатам готівкою на руки, і це при тому, що за липень нардепи провели всього 8 пленарних засідань.


Крім того, в січні народні депутати отримали на виконання повноважень більше 14 млн грн, в той час як засідання проводилися тільки з 16 по 19 січня. Решту часу вони повинні були працювати в комітетах, комісіях і фракціях.

Читайте также   Санду предлагает создать "круг доверия" Румыния-Молдова-Украина

Відзначимо, що за останній період замість чіткої, злагодженої роботи Верховна Рада знову показала зовсім не найкращий результат. Статистика невтішна: депутати більше “гуляли”, аніж були на робочому місці та приймали важливі законопроекти.

Як писала Politeka, українці розкритикували Юлію Тимошенко через VIP-поїздку. 4 липня блогер Мирослав Олешко повідомив, що Тимошенко з охороною на двох джипах прибула до VIP-терміналу Борисполя, розмістивши відповідне фото.

Колишній народний депутат та політичний експерт Тарас Чорновіл зазначив, що ця інформація активізувала «ботів», які стали коментувати, неначе «під копірку».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий