5 казкових країн, де знімали “Гру престолів”

5 казкових країн, де знімали “Гру престолів”

Ми чудово розуміємо, що знаменитих фентезі-пам’яток – Чорного замку, Королівської гавані, фортеці Вінтерфелл і Драконячого каменю – не існує на географічних картах, проте потрапити туди можна все одно.
Великобританія

Великобританія, а точніше одна з її провінцій – Північна Ірландія – стала найважливішим місцем зйомок “Гри престолів”. Драматичні ірландські пейзажі з десятками фортець, епічними пляжами, скелями і лугами перетворилися на ідеальне тло для битв, кланових розборок, переслідувань і урочистих бенкетів.


5 казкових країн, де знімали "Гру престолів" - фото 182212

Хорватія

Зйомки третього і четвертого сезонів серіалу проходили в Дубровнику – його Старому місті, який відмінно підійшов на роль Королівської гавані. На середньовічних вуличках були зняті сцени з городянами і золотими плащами, а будинки з білими стінами і червонувато-охристими дахами перетворилися на особняки багатіїв та іншої знаті. Вражаючими декораціями для зйомок послужили також Княжий палац, фортеця Ловренац, палац Спонца і вежа Мінчета.

5 казкових країн, де знімали "Гру престолів" - фото 182217

Шість сезонів “Гри престолів” довели: навіть якщо ти лорд (або леді) одного з великих домів Вестероса, тебе можуть “прикінчити” у будь-який момент. А чи пам’ятаєте ви, як попрощалися з нами Джон Сноу, Ігрітт, Кхал Дрого та інші улюблені герої? Перевірте свої знання!
Мальта

Другий за величиною мальтійський острів під назвою Гозо був обраний кіношниками для зйомок весілля Дайенеріс і Кхала – командира загону дотракійців. Гріхом було би не зробити фоном для торжества знамените Лазурне вікно – арку з величезних скель, що нависають над морем.

5 казкових країн, де знімали "Гру престолів" - фото 182214

Ісландія

У країні з тисячолітніми льодовиками творці серіалу вирішили розмістити крайню північ Вестерос – землі, які знаходяться за великої Стіною, що захищає людей від білих ходоків. Сцени з Нічним дозором знімалися в гігантському національному парку Ватнайекюдль, відомому своїми вулканічними озерами, 800-метровими льодовиками і інопланетним ландшафтом.

5 казкових країн, де знімали "Гру престолів" - фото 182215

Марокко

Бухта работорговців, куди вирушила в пошуках армії Дейенеріс, – це в реальності марокканська Ес-Сувейра (де століття тому дійсно існував ринок рабів). Рибальське містечко з симпатичною фортецею став прототипом міста Астапор – там Дейенеріс обзавелася воїнами, яких називають Ідеальними.

5 казкових країн, де знімали "Гру престолів" - фото 182216

Бонус

Источник

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий