Недитячі іграшки: що поліція знайшла під час обшуку маєтку короля поп-музики

Недитячі іграшки: що поліція знайшла під час обшуку маєтку короля поп-музики
Які секрети зберігало ранчо «Неверленд»
До мережі потрапили знімки з ранчо покійного короля поп-музики Майкла Джексона, зроблені під час поліцейського обшуку. У будинку вдалося знайти чимало цікавого.

Ще за життя співака, у 2003 році, слідчі отримали ордер на обшук маєтку «Неверленд» у Каліфорнії. Тоді в суді розбирали справу про розбещення малолітніх, обвинуваченим в якій був сам Джексон.

До суду звернулися батьки 13-річного Гевіна Арвізо. Хлопчик стверджував, що відомий виконавець змушував його вступати з ним у статевий зв’язок.На ранчо слідчі виявили дивних ляльок у вигляді дітей у повний зріст. Деякі з них були роздягнені. Більшість зображували хлопчиків. Одного з манекенів знайшли у дивній позі догори ногами на «троні».

У речах Джексона також виявили знімок зірки фільму «Один удома» Маколея Калкіна. На фото був автограф юного актора і підпис: «Не лишай мене одного вдома».

Поліція знайшла в маєтку чимало диснеївських «сувенірів». Зокрема, рекламної продукції мультфільму «Пітер Пен». Як відомо, Джексон назвав своє ранчо на честь острова з популярної дитячої казки — Неверленд — де діти ніколи не дорослішають.

А ще Майкл явно був фанатом кінозірки 40-х Ширлі Темпл — в одній із кімнат виявили картонну фігуру актриси в юному віці та кілька її дитячих знімків.

Особливо поліцію зацікавила велика колекція фото напівголих підлітків — у співака зберігалося сім таких альбомів.

Доказів нездорових сексуальних схильностей Джексона правоохоронці отримали більш ніж достатньо. Втім, справі це не допомогло — зірку виправдали у 2005 році.

«Знай.ua»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий