Главная / Новости / Общество / Афонські старці напророкували майбутнє за Зеленського: за 5 років ви не впізнаєте Україну, підручники з історії час переписувати

Афонські старці напророкували майбутнє за Зеленського: за 5 років ви не впізнаєте Україну, підручники з історії час переписувати

Афонські старці зробили приголомшливе передбачення для України. Вони заявили, що колишня Київська Русь може відновити свою велич та могутність, а її центром стане Київ.За словами старців, такі зміни мають відбутися після 2021 року.Саме з 2021 і по 2033 рік почнеться різке зростання економіки України. У той же самий час, Росія зазнає краху, хоча і буде намагатися відродитися новою імперією, але її чекає ізоляція і самодержавство. Що стосується президента Російської Федерації Володимира Путіна, то він протримається на троні лише два роки і піде з ганьбою.

Читайте также   Услуги эвакуатора во Львове

Володимир ПутінВолодимир Путін

Росія продовжить своє існування з іншим очільником держави. Однак після відходу Путіна від влади РФ залишиться без частини своїх територій.

афонські старці

афонські старці

Зокрема, на області на півдні та сході країни стануть незалежними. Більшість російських провінцій на заході стануть вільними від опіки Москви і приєднаються до України на правах незалежних територій. Також Крим, який залишиться без впливу Москви остаточно повернеться в лоно України, як земля кримських татар.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий