Бій в РФ біля українського кордону: Бойовики рухались в бік України

Бій в РФ біля українського кордону: Бойовики рухались в бік України

Кавказькі бойовики, які вбили російського прикордонника на території неподалік від українського кордону – селищі Тьоткіне, Курської області рухалися у бік України.




Про це «Українській правді» повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, коментуючи інформацію російських ЗМІ про бій на російському кордону, який спричинили бойовики, які нібито рухались з території України.


 «Інформація про те, що ця група рухалась з України, не відповідає дійсності. Це черговий російський фейк», — зазначив Слободян.
Тьоткіне, Курської обалсті на РФ біля України

Тьоткіне, Курської обалсті на РФ біля України

Він наголосив, що в разі порушень державного кордону, сторона негайно повідомляє іншу сторону, щоб встановити факт порушення, закріпити це у відповідних протоколах. Саме так мала вчинити Росія, пояснив він.



«У даному випадку, жодної інформації  від Росії з приводу порушення державного кордону не надходило», — наголосив він.

«Перевірка лінії кордону не підтвердила факти порушень кордону», — також підкреслив Слободян.

При цьому він зазначив, що за оперативною інформацією, інцидент , коли бойовики здійснили напад на російських прикордонників, в результаті якого загинув один зі службовців, дійсно мав місце.

«За нашою інформацією, це була група громадян Росії кавказької чи чеченської національності, які перебували у федеральному всеросійському розшуку, і рухались у бік кордону з Україною, а не з України», — зазначив Слободян.

Як відомо, раніше у неділю російська держагенція ТАСС повідомила, що в районі селища Тьоткіне Курської області група прикордонників проводила операцію «Нелегал», в ході якої перевіряла сарай. Всередині ховалися озброєні люди, які застрелили на місці прикордонника-кінолога, після чого зав’язався бій, в ході якого були убиті троє нападників.

ЗМІ стверджували, що ці «бойовики» нібито перетнули кордон з боку України і що вони нібито повертались через територію України  в одну з російських північнокавказьких республік з Сирії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий