Главная / Новости / Политика / «Було несподіванкою»: дружина Саакашвілі вперше прокоментувала його роман із нардепкою Ясько

«Було несподіванкою»: дружина Саакашвілі вперше прокоментувала його роман із нардепкою Ясько

Дружина Саакашвілі Сандра Рулофс заявила, що її чоловік є політвʼязнем.Колишня перша леді Грузії Сандра Рулофс, коментуючи відео Міхеіла Саакашвілі, в якому він і народна депутатка від партії “Слуга народу” Єлизавета Ясько оголосили про свої почуття, заявила, що воно було для неї несподіванкою, а форма — неприйнятною.Про це Рулофс написала в Facebook.За її словами, з питаннями про особисте життя до неї звертаються розгублені друзі і товариші. Утім, додала, що попри особисті емоції, зберігає спокій і вірить, що «ми вийдемо переможцями з цієї битви».

Читайте также   "Слуги народу" не можуть знайти заяву Разумкова про вступ до партії

«Багато розгублених друзів і товаришів запитують мене про моє особисте життя. Я не приховую від вас, що зміст відео, знятого ввечері в п’ятницю, був для мене несподіваним, а форма — абсолютно неприйнятною», — зазначила вона.

Втім, Сандра Рулофс приєдналася до заклику звільнити колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, якого затримали 1 жовтня.

«Міхеіл Саакашвілі є політв’язнем, і як громадянин Грузії я повністю підтримую вимогу його звільнення», — додала вона.

Читайте также   Військова загроза Росії: Резніков хоче розмістити інструкторів з Канади, США та Британії на лінії фронту

До слова, у Сандри Рулофс і Міхеіла Саакашвілі двоє синів: Едуард (1995 р.н..) і Ніколоз (2005 р.н..).

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий