Главная / Новости / Общество / Це жах, ми такого не чекали: кримчанка висповідалася блогеру

Це жах, ми такого не чекали: кримчанка висповідалася блогеру


Вчителька з Криму, жителька Ялти Оксана Кравченко у телефонній розмові з пранкером розповіла про численні проблеми і реальний стан справ на окупованому півострові.

Жінка неодноразово зверталася зі скаргами до місцевої «влади» з багатьох питань, починаючи від якості доріг та проблем у сфері охорони здоров’я, закінчуючи питаннями корупції і численних порушень законодавства. Але питання простої вчительки про те, чому не працюють закони, які зобов’язані її захищати, так і залишилися без відповіді.Кримчанка стурбована погіршенням життя жителів анексованого півострова і вже перестала довіряти місцевій «владі», яка  не приймає до уваги її багаточисельні листи і прохання розібратися. Вона написала відкрите звернення до адміністрації Путіна, де детально виклала суть проблеми. Однак і ця петиція залишилася без уваги посадових осіб.

Жінці зателефонував відомий пранкер Євген Вольнов, представившись представником адміністрації Путіна, який нібито хоче розібратися в подіях, що відбуваються.

У телефонній розмові кримчанка чесно розповіла про численні проблеми і реальний стан справ в Криму на сьогоднішній день.

Пропонуємо вам унікальну можливість поглянути на реалії життя кримського населення зсередини —  з перших вуст.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.