Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Чим Україні загрожує розпад Росії: Портников дав пояснення

Чим Україні загрожує розпад Росії: Портников дав пояснення

Портников

Розпад Російської Федерації не зумовить встановлення спокійного життя для України, а навпаки лише призведе до нових проблем пов’язаних з біженцями із країни-агресора та наслідками техногенних катастроф на її території.

Про це розповів журналіст і політолог Віталій Портников під час трансляції в Facebook. «Розпад Росії призведе до таких глобальних потрясінь для її сусідів, що наше з вами нинішнє життя у гібридній війні з РФ вважатиметься для нас миром», – наголосив він.

Політолог вважає, що розпад Росії призведе до військових конфліктів і чималого потоку біженців.

Читайте также   «Курс на войну»: Борис Грызлов выставил Киеву условие

Це мільйони людей, це можливі громадянські конфлікти, це мільйони біженців на нашій території, серед яких будуть люди різних політичних переконань, різної поведінки. І повірте, ніхто не дасть нам можливості цих людей не пускати. Це техногенні катастрофи. Моліться про територіальну цілісність Російської Федерації,
– заявив Портников.

Журналіст додав, що Російська Федерація дійсно може розпастися.

«Але я маю сказати, що головне джерело розпаду Росії – це національні проблеми. За останні 25 років росіяни зробили для асиміляції неросійських народів більше, ніж більшовики за 70 років. Такого агресивного шовінізму не було навіть у радянський час, навіть у часи Російської імперії. Із цієї точки зору все менше і менше шансів для розпаду Росії. І все більше можливостей для її перетворення на унітарну державу губерній», – зазначив він.

Читайте также   Муженко назвал условие для победы Украины над Россией

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...