Главная / Новости / Политика / «Ціна дуже висока»: названо ім’я полоненого, якого вимагає віддати Путін

«Ціна дуже висока»: названо ім’я полоненого, якого вимагає віддати Путін

Росія затягує обмін полоненими, і провокує інформаційну хвилю, щоб підштовхнути владу України до вигідної для себе формули обміну. Президент РФ Володимир Путін вимагає видачі на обмін Володимира Цемаха.Про це заявив журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов у Facebook. Він нагадав, що Цемах — командир роти найманців у 2014 році в Сніжному, який є одним із підозрюваних у розслідуванні загибелі «Боїнга МН-17».«Цемаха викрали українські спецслужби зі Сніжного. З величезним ризиком для життя викрали, провезли через блок-пости російських спецслужб, тому що він був визначений як важливий свідок розслідування, який раніше в інтерв’ю заявляв, що причетний до знищення літака. Цемах є однією із найголовніших цілей прокуратури Нідерландів», — написав журналіст.

Читайте также   Британські C-17 доставили в Україну протитанкову зброю. Літакам довелося оминати Німеччину. ВIДЕО

"Ціна дуже висока": названо ім'я полоненого, якого вимагає віддати ПутінЗа його даними, саме бажання забрати Цемаха і зірвати розслідування змусило Путіна піти на переговори про звільнення полонених.

«Росія всіма силами хоче зірвати судовий процес щодо «Боїнга», який почнеться в Нідерландах у 2020 році. Суду потрібні не тільки висновки експертів, а й свідки. І Цемах може заговорити, якщо буде вивезений до Нідерландів і отримає гарантії притулку. Його видача в Нідерланди носить для слідчих принциповий характер, саме тому він так важливий для Росії, щоб нанести удар по розслідуванню, і перекласти відповідальність на Україну. Якщо Україна звільняє Цемаха — ми отримаємо претензії Нідерландів, що з нашої вини зірвано ключове розслідування, і Україна допомагає РФ уникнути відповідальності», — додав військовий експерт.

Читайте также   Без арешту. Суд обрав запобіжний захід Порошенку

Бутусов стверджує, що йдуть багаторівневі переговори.

«Не в наших інтересах зараз піднімати інформаційну хвилю. Ціна питання дуже висока», — підсумував він.

"Ціна дуже висока": названо ім'я полоненого, якого вимагає віддати Путін

"Ціна дуже висока": названо ім'я полоненого, якого вимагає віддати Путін

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий