День Європи у Вінниці 2018! Коли і як святкують (Програма святкування)

День Європи у Вінниці 2018! Коли і як святкують (Програма святкування)

19 травня Вінниця святкуватиме День Європи. Традиційно у центрі міста розташуються десятки цікавих локацій. Обіцяють до півсотні фотозон, «живі» скульптури і фонтани, що рухаються. На сценах виступлять зіркові гості: співачка Христина Соловій та переможці «Ліги сміху» — команди «Стоянівка» і «Загорецька Людмила Степанівна».


Про це 4 травня під час прес-конференції розповіли організатори свята.У День Європи вінничани замахнуться на національний рекорд. 1,5 тисячі осіб одночасно виконуватимуть сучасну хореографічну композицію перед міськрадою. Репетиції вже розпочали.

Директор департаменту культури Максим Філачук зазначив, що традиційно цікаві зони будуть на Соборній, площі «Ліверпуль», площі Європейській, у Центральному пару та на Майдані Героїв Небесної Сотні.
О 14 годині на Майдані Незалежності відбудеться офіційне відкриття. Свою творчість даруватимуть відомі в Україні та за її межами колективи. Першим на сцену вийде джаз-балет з Києва. Родзинкою в денній програмі стане виступ відомої співачки Христини Соловій.

«Вулиця Соборна і весь Майдан Незалежності перетворяться на мистецьку галявину. Можна буде взяти участь у майстер-класах. Сфотографуватися із «живими» фонтанами та скульптурами. Багато нових цікавих інсталяцій з живих квітів. Створимо територію для любителів малювати графіті. Забезпечимо їх навіть фарбою», — говорить Максим Філанчук.

На площі «Ліверпуль» декламуватимуть Шекспіра, гратимуть волинщики. Також співатимуть рок-колективи на чолі з гуртом Богдана Совика. В центрі працюватимуть невеликі лаунж-зони, де можна буде скуштувати смачної кави.

На площі Європейські відбудеться фестиваль «Студвесна». Родзинкою стануть виступи учасників проекту «Ліга сміху»: команди «Стоянівка» та «Загорецька Л.С».

Майдан Небесної Сотні представить фестиваль українського національного народного мистецтва: виставки, гра на бандурі, читання українських віршів.

Парк культури і відпочинку збере на одній сцені відомих вінничан, котрі брали участь в телепроектах і шоу. Як ми раніше писали, тут влаштують «свято живота», адже на традиційних локаціях розгорнеться фестиваль вуличної їжі Vinnitsia Food Fest.

На стадіоні змагатимуться спортсмени зі всієї України.

Ніч Європи розпочнеться о 21 годині на Майдані Незалежності виступом київського театру з виставою світла і хореографії рухів «Дон Кіхот». По місту організують різноманітні екскурсії, у тому числі в музеях. Біля Вежі захоплюючу програму готують столичні реконструктори театру «Київська Русь».

Програма Дня Європи

Винница.info: Як Вінниця святкуватиме День Європи: зіркові гості, «живі» фонтани, рекорд і нічна програма

Вiнниця.info

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий