Главная / Новости / Происшествие / «Доба на виживання»: фото і моторошні подробиці про спалену дівчину у Запоріжжі

«Доба на виживання»: фото і моторошні подробиці про спалену дівчину у Запоріжжі

Дівчину, яку підпалив хлопець у Запоріжжі, звуть Анастасія Ковальова, їй всього 22 роки.

Наразі вона перебуває у важкому стані, у неї 90% опіків тіла. «Я зараз не хочу говорити. Насті лікарі дали добу на виживання», — сказала OBOZREVATEL мама постраждалої дівчини.Зловмисника звуть Віталій Чайковський, йому 28 років, він із Донецької області. Як розповіли знайомі пари, вони зустрічалися приблизно рік. Він ніде не працював. І часто ревнував Настю.

Читайте также   Скандальный главред сайта mind.ua Евгений Шпитко продолжает «накручивать» статистику своего сайта и обманывать рекламодателей

«Хоча ніхто не очікував, що може до такого дійти», — сказала нам одна з подруг.

Судячи з Instagram дівчини, вона здавалася щасливою з цим хлопцем. Часто писала, що він її найкоханіша і найрідніша людина. І часто публікувала фотографії з ним.

Настя весь час писала, що її коханий чоловік Віталій балує її подарунками. Жоден тиждень не обходиться без квітів, і він готовий витратити на неї всі гроші. І публікувала фото подарунків.

Зараз Насті потрібно багато крові для переливання, рідні звертаються до всіх по допомогу. Всіх, хто може допомогти, чекають у 5-й міській лікарні на вул. Перемоги, 80. Також їй потрібні медикаменти.

Читайте также   Охрана Медведчука не пускает в здание СБУ и не дает следователям вручить подозрение, – СМИ

Поліція затримала палія, відкрите провадження за статтею «Замах на вбивство».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий