Главная / Новости / Происшествие / «Доба на виживання»: фото і моторошні подробиці про спалену дівчину у Запоріжжі

«Доба на виживання»: фото і моторошні подробиці про спалену дівчину у Запоріжжі

Дівчину, яку підпалив хлопець у Запоріжжі, звуть Анастасія Ковальова, їй всього 22 роки.

Наразі вона перебуває у важкому стані, у неї 90% опіків тіла. «Я зараз не хочу говорити. Насті лікарі дали добу на виживання», — сказала OBOZREVATEL мама постраждалої дівчини.

Зловмисника звуть Віталій Чайковський, йому 28 років, він із Донецької області. Як розповіли знайомі пари, вони зустрічалися приблизно рік. Він ніде не працював. І часто ревнував Настю.

Читайте также   В информационной атаке против Министра внутренних дел Авакова и высшее руководства Нацполиции выявили российский след

«Хоча ніхто не очікував, що може до такого дійти», — сказала нам одна з подруг.

Судячи з Instagram дівчини, вона здавалася щасливою з цим хлопцем. Часто писала, що він її найкоханіша і найрідніша людина. І часто публікувала фотографії з ним.


Настя весь час писала, що її коханий чоловік Віталій балує її подарунками. Жоден тиждень не обходиться без квітів, і він готовий витратити на неї всі гроші. І публікувала фото подарунків.

Зараз Насті потрібно багато крові для переливання, рідні звертаються до всіх по допомогу. Всіх, хто може допомогти, чекають у 5-й міській лікарні на вул. Перемоги, 80. Також їй потрібні медикаменти.

Читайте также   Информационную атаку из РФ против украинских правоохранителей удалось остановить

Поліція затримала палія, відкрите провадження за статтею «Замах на вбивство».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...