Главная / Новости / Мир / Донька експрезидента миє підлоги в ресторані: «Ось це рівень порядності»

Донька експрезидента миє підлоги в ресторані: «Ось це рівень порядності»

Донька експрезидента обслуговує звичайних людей в дешевому рибному ресторані: стоїть на касі, миє підлогу і прибирає зал. І не скаржиться, а веде себе, як і все середньостатистичне населення країни.ресторан

ресторан

Мова йде про доньку експрезидента США Барака Обами — 18-річну Наташу. Дівчина на час літніх канікул влаштувалася на роботу касиром в рибний ресторан «Nancy’s». Обама працює в ранкову зміну в ресторані, який розташований на острові Мартас-Він’ярд в штаті Массачусетс. На робочому місці вона повинна бути до 7:30, а зміна триває чотири години. В 11:30 донька американського президента завершує роботу.

Про цю нестандартну ситуацію повідомив український юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Нічого незвичайного. Просто донька експрезидента США Барака Обами, працює в дешевому рибному ресторані. Стоїть на касі, приносить замовлення і прибирає зал. Ви уявляєте на її місці дітей Порошенка, Гройсмана, Гонтарєвої, Свинарчука або Парубія? Особисто я ні. Спадкоємці нашої «еліти» з самого дитинства потопають у розкоші і багатстві. Починаючи з золотих брязкалець і закінчуючи дорогими спортивними машинами. Ось в цьому і полягає вся різниця між розвинутими демократичними державами і нами. У них, на відміну від нас, немає обраних і недоторканих. І, я сподіваюся, що рано чи пізно, українське суспільство нарешті наблизиться до стандартів цивілізованого життя. Адже далі так існувати, вже просто неможливо» — повідомляє Шнайдер.

У комменариях стали відзначатися українці, яких зачепила ця історія:

«Я в шоці, ось це рівень порядності», «Проблема полягає не в тому, що в інших країнах їх немає, «обраних». Вони є. Завжди і скрізь. А в тому, що до цих «обраних» не належать діти політиків.», «Уявляєте донька Гройсмана не власниця маркету в Вінниці, а прибиральниця в ньому?», «Сильно! Так і повинно бути!», «Поки ми наших чиновників і їх дармоїдів не почнемо «лікувати» як у Китаї, нічого не зміниться.»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий