Главная / Новости / Политика / Дубілет пропонує скасувати трудові книжки

Дубілет пропонує скасувати трудові книжки

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет планує за 6-9 місяців перевести в електронний формат документи, що стосуються кадрових питань в держорганах.

Джерело: пост міністра в Facebook

Пряма мова: «Починаємо поступово винищувати паперові процеси в держорганах. Починаємо з шматка, на який припадає велика частина паперового документообігу — кадрового (він же HR)».

Загрузка...

Деталі: За оцінкою Дубілета, тільки на канцелярію навколо кадрових документів держава витрачає 50-100 млн грн щорічно. Міністр пропонує кілька ключових змін.

Наприклад, заборонити подачу документів на прийом на роботу або на конкурси в паперовій формі. Дубілет відзначає, що такий підхід може здатися занадто суворим. Але, він нагадує, що у всіх держслужбовців і чиновників є електронний цифровий підпис, оскільки вони подають декларації у НАЗК в електронному вигляді.

Читайте также   Украинцев больше не будут возвращать из-за границы: МВД сделало жесткое заявление

Пряма мова: «Тут мимохідь зауважу, що останнім часом держава почала змушувати громадян отримувати ЕЦП на» флешках «(токенах). Це неправильно. До цієї проблеми теж доберемося».

Деталі: Міністр пропонує скасувати трудові книжки. Також перевести в цифру весь обіг, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень і т.д.

Оцифрувати архів, скасувати закони, які зобов’язують зберігати паперові справи 75 років.

Спростити логіку погоджень: блок-схеми, за якими документи «ходять» по кабінетах, спростити і скоротити в 3-4 рази.

Читайте также   Кабмин требует выставить блокпосты между всеми областями

Планується створити єдиний реєстр держслужбовців. На думку Дубілета, це повинно підвищити ефективність роботи і в тому числі полегшити життя бізнесу.

Пряма мова: «І багато-багато іншого. Для цього нам доведеться поміняти кілька законів і постанов, а також впровадити правильне ІТ. Само собою, з особливою увагою до кібербезпеки. Я розраховую, що ми зможемо все це зробити протягом 6-9 місяців».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий
Loading...