Главная / Новости / Головне за ніч: комуналка на 2019-й та винищувачі над Україною

Головне за ніч: комуналка на 2019-й та винищувачі над УкраїноюКомунальні тарифи на електрику знову підвищать

Вже з 1 липня наступного року в Україні запрацює так званий ринок електроенергії. Це означає, що модель функціонування ринку повністю зазнає змін. Фактично тарифи на світло відправляють у вільне плавання, що приведе, як вважають експерти, до різкого збільшення вартості ресурсу, як для бізнесу, так і для простого споживача. Так, нові платіжки за електрику українці отримають вже наступного літа.


Дивіться: тарифи, або життя

Небезпечний Blablacar: на популярний сервіс чекає жорсткий контроль

В Україні після кількох масштабних ДТП посилився контроль за маршрутками. Недобросовісні перевізники намагаються уникнути перевірок, використовуючи популярний сервіс Blablacar. Один з пасажирів, який часто користується сервісом на умовах анонімності розповів, що йому відразу ж повідомили про подорожчання поїздок з 1 серпня. Також немає і інформації про перевізника, аптечки і вогнегасника. Все це, згідно з правилами, обов’язково для перевізників. Але тільки якщо він легальний. Якщо не потрібно отримувати дозвіл, проходити перевірки і платити податки, правилами безпеки також можна знехтувати.

Читайте также   Розенко: даже Албания начала вакцинацию против COVID-19, а украинцы прикладывают подорожник

Оформлення субсидій онлайн: в Україні тестують новий сервіс

В Україні запрацював публічний реєстр отримувачів субсидій.  Так, тепер в онлайн-реєстрі можна перевірити наявність субсидії за будь-якою адресою в Україні. На сайті показується розмір отриманої субсидії за всі періоди, у тому числі і за місяць. При цьому особисті дані українців при пошуку не висвітлюються.

Британські винищувачі в небі над Україною

Великобританія заявила, що два літаки королівських ВПС (RAF) Typhoon були підняті з бази в Румунії для переслідування виявлених російських винищувачів, які наблизилися до повітряного простору НАТО над Чорним морем.

Читайте также   В первый день локдауна – километровые очереди из машин на Буковель: фото

Названо дату зустрічі «нормандської четвірки»

Політичні керівники «нормандської четвірки» планують провести зустріч у вересні.

Про це журналістам розповів міністр закордонних справ Павло Клімкін.

«У вересні відбудеться ще одна зустріч, спочатку політичних директорів, для обговорення концепції миротворчості», — сказав він.

Крім того він відразу ж додав, що наразі ще обговорюється імовірність зустрічі «нормандської четвірки» у формі зустрічі міністрів закордонних справ.

Дивіться: Дорожня карта Мінських домовленостей: «нормандська четвірка» домовилась розробити новий документ

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...