Главная / Новости / Политика / Горілки не п’є і спить кілька годин на добу: З’явилися подробиці з життя Порошенка

Горілки не п’є і спить кілька годин на добу: З’явилися подробиці з життя Порошенка

Президент Петро Порошенко є людиною суперечностей, не переймається через зовнішній вигляд і є “страшенним трудоголіком”. Про це повідомляє сайт Українська правда, посилаючись на джерела в Адміністрації президента, пише gazeta.ua.

У час виборчої кампанії він спить лише по кілька годин на добу – зазвичай робочий день Порошенка розпочинається о 10:30-11 ранку і закінчується орієнтовно о 00 або о 1 ночі.“Раніше “перший” любив засиджуватися до 3 ночі, але тут ніхто не витримував з таким графіком. Нічого іншого не залишалося, як впрошувати його, що робочий день треба закінчувати у той самий календарний день, коли він і починається”, – пояснює зміни у графіку президента один з керівників АП.

Під час підготовки до виборів розпорядок Порошенка трохи змістився: тепер він приїжджає в АП на 9:30, а якщо має запланований виїзд у регіони, то виліт зазвичай планують на 10.30 ранку.

Читайте также   Суд избрал меру пресечения Медведчуку (видео)

Першим, кого бачить Порошенко після приїзду на роботу – свого першого помічника Юрія Оніщенка, який складає графік президента і перебуває поруч з ним впродовж усього робочого дня.

Після ознайомлення з моніторингами ЗМІ та документами на підпис, Порошенко збирає нараду, де слухає про ситуацію в зоні АТО, дані розвідки, а також про внутрішню ситуацію по регіонах, проблеми на місцях та ризики.

Далі графік Порошенка доволі гнучкий, але раз на день він обов’язково збирає у себе членів виборчого штабу та проводить зустріч ситуативної кімнати.

У відносинах зі своєю командою Порошенко вибагливий і суворий, а в повсякденному житті імпульсивний – його легко вивести з себе.

Вільний час президент проводить його у Facebook або переписується у WhatsApp зі своїм оточенням.

Читайте также   Миллионные штрафы и тюрьма за контрабанду: Раде рекомендуют принять закон Зеленского

“У харчуванні Петро Олексійович не вибагливий. Їжу йому готують кухарі Державного управління справами. За правилами безпеки, на місці її перевіряють у лабораторії санепідемстанції ДУС, щоб уникнути отруєння. Зазвичай йому подають просту їжу: солянку, борщ, котлети з гречкою. Через цукровий діабет Порошенко зовсім не їсть солодкого, але часом любить перекусити пиріжками з м’ясом, які не менш небезпечні для діабетиків”, – пише сайт.

Відзначається, що шкідливих звичок у Порошенка небагато. Він не палить, але може дозволити собі келих білого сухого вина, чи трохи віскі з льодом чи бокал пива.

Горілку президент не любить, але вживає енергетик Red Bull без цукру, щоб боротися зі втомою.

Серед мінусів Порошенка його оточення називає байдужість до спорту.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий