Вперше в історії! Україна взяла «золото» чемпіонату світу з біатлону (відео)

У шведському Естерсунді на чемпіонатi світу з біатлону завершилася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км.

Українець Дмитро Підручний, котрий напередодні сенсаційно фінішував 4-м у спринті, зміг продемонструвати чудові бійцівські якості, завоювавши «золото».

Наш співвітчизник невдало провів першу стрiльбу, зробивши два промахи і відкотившись на 7-ме місце. Це послужило своєрідним струсом для 27-річного уродженця Тернополя.

Три вогневі рубежі, які залишилися, Дмитро провів бездоганно, пішовши на заключне коло першим.

Йоханнс Тінгнес Бе, який зробив на другий стійці три неточні постріли, відставав від українця на 15 секунд, але наздогнати так і не зміг.

Вперше в історії! Україна взяла "золото" ЧС із біатлону

Ця нагорода стала першим в історії «золотом» чоловічої збірної України на чемпіонатах світу.

«Поки без емоцій, не віриться, що це нарешті трапилося. Складно щось сказати. Ця гонка поки ніби в тумані. Говорити про емоції не легко. Я знав, що сьогодні складна погода. Коли після другої стійки вийшов другим, мені кричали, що там група йде. Розумів, що все вирішуватиметься на останній стрільбі. Потрібно було відпрацювати чисто і швидко, щоб боротися за медалі. Пощастило, що суперники багато помилялися», – оцінив свій виступ Підручний.