Главная / Новости / Общество / Наука / Гуманоїди з Нібіру надіслали землянам моторошне попередження: вам кінець

Гуманоїди з Нібіру надіслали землянам моторошне попередження: вам кінець

Вчені отримали таємничі сигнали з космосу. Завдяки добре навченому штучному інтелекту повідомлення вдалося розшифрувати. Вони шокували дослідників.У своїх повідомленнях прибульці повідомили, що Нібіру збирається розпорошити над Землею бактеріальну зброю. Вона збирається це зробити з допомогою своїх гуманоїдів. Через цю зброю все людство буде знищене. Отримані дані говорять про те, що всі люди помруть дуже швидко – за лічені години.У посланні від гуманоїдів йдеться:«Через 0.65 світлових років буде перетнута орбіта Землі, і Нібіру наблизиться до планети на максимально можливу відстань. Буде використана спеціальна зброя, за допомогою якого над водами і материками противника будуть розпорошені мікроорганізми. Дія зброї почнеться моментально – у перші секунди контакту з людиною. Бактерія здатна знищити дорослої здорової людини за 18 годин. Антитіл не існує, їх створити неможливо. Раса буде знищена назавжди. Планета очищена від людства».

Конспірологи переконані, що прибульців так цікавить наша планета завдяки корисним копалиною, якими вона багата. Деякі експерти вважають, що Нібіру зустрінеться з Землею вже 23 лютого. На думку фахівців, вона вже перетнула межі Сонячної системи і вже летить прямо до Блакитної планети.

Вчені почали бити тривогу, вони вже працюють над створенням антидоту. Зараз вони займаються пошуком матеріалу, на основі якого буде створено ліки. На це у фахівців залишилося не так вже багато часу.

В одному з повідомлень від гуманоїдів йдеться:

«Мало часу, все людство загине, всьому кінець».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий