Главная / Новости / Общество / Керченські металурги повстали проти окупантів: відео

Керченські металурги повстали проти окупантів: відео

Спочатку металургам почали поступово урізати зарплати, а потім і взагалі залишили без копійки

Керченські металурги влаштували масовий мітинг проти закриття заводу. Російська альтернатива не надто приваблює працівників – їм пропонували «іти замітати вулиці», щоб заробити собі на життя.Про це повідомляють місцеві ЗМІ.Завод фактично перестав працювати після незаконного привласнення окупантами під виглядом так званої «націоналізації». Спочатку металургам почали поступово урізати зарплати, а потім і взагалі залишили без копійки, припинивши всі виплати.

Читайте также   Перевести працівників в Україні на 4-денний робочий тиждень: 71% роботодавців готові розглянути такий перехідУчасники мітингу обурені тим, що ніхто не поцікавився їх думкою:

«Ви віджали завод, так віддайте нам наше. Ви у нас запитували? Ви у нас не питали, чи хочемо ми цього чи ні! Ви у нас нічого не питали!», — скандували у натовпі.

Місцеві «чиновники»стверджують: завод запустять до 1 червня, але працівники їм не довіряють. Вони пропонували окупантам самим прожити на 2800 рублів на місяць, а вже тоді пропонувати «підмітати вулиці».

Читайте также   Замість Олімпіади – в армію: життя борця Грицая, який кинув виклик Усику, круто змінилося

Досі невідомо, коли їм повернуть хоча б частину зароблених коштів: останню зарплату вони отримали ще у квітні – саме тоді зупинився Керченський металургійний завод.

«Знай.ua»

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.