Главная / Новости / Политика / Команда Зеленського зробить те, що не вдалося теперішній владі

Команда Зеленського зробить те, що не вдалося теперішній владі

Команда артиста Володимира Зеленського, який балотується в президенти, разом з представниками громадськості готує антикорупційну дорожню карту.

Відповідний механізм планують розробити з представниками громадськості та антикорупційними активістами. Уже 28 січня команда Зеленського зустрілася з антикорупціонерами, серед яких, зокрема, були голова правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін, народний депутат від БПП Сергій Лещенко та екс-член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) Руслан Рябошапка. Про це інформує сайт Главком.Читайте также   В Офисе президента рассказали, какая задача встречи Зеленского с Путиным

Зазначається, що таким чином команда Зеленського приєдналася до антикорупційного порядку денного, запропонованого представниками громадськості.

«На противагу нинішній владі, ми не будемо боротися з громадськістю, а навпаки — спільними зусиллями реалізуємо антикорупційну порядку денного … Детальна дорожня карта із реалізації антикорупційного порядку денного буде розроблена та впроваджена спільно з громадськістю», — йдеться у повідомленні команди.

Присутній на зустрічі Віталій Шабунін повідомив, що Володимир Зеленський «підтримав антикорупційний порядок денний, запропонований 20-ма провідними антикорупційними організаціями».

«Центр протидії корупції планує зустрічі з іншими політиками та кандидатами у президенти, зокрема Анатолієм Гриценком, Віктором Чумаком та Віктором Трепаком», — додав Віталій Шабунін.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий