Главная / Новости / Общество / Командир корабля ЗСУ, що відмовився здаватися у Криму: Якби ми розпочали стріляти, невідомо, де був би кордон України

Командир корабля ЗСУ, що відмовився здаватися у Криму: Якби ми розпочали стріляти, невідомо, де був би кордон України


Командир корабля «Черкаси» Юрій Федаш заявив, що українцям варто подивитися зняту на основі реальних подій 2014 року у Криму військову драму «Черкаси». Про це повідомляє прес-служба Держкіно України.

Тралер «Черкаси» не опустив українського прапора на своїй щоглі на озері Донузлав під час анексії Криму і найдовше чинив опір захопленню окупантами.«В Україні фільм «Черкаси» буде корисно подивитися тим, хто любить кричати: «Сдали Крым!» і «Там никто ничего не делал». Щоб ці скептики побачили, як, прикриваючись жінками і дітьми, «зелені чоловічки» захоплювали військові частини. Про ці моменти російська пропаганда не згадує, але так було насправді», – підкреслив Федаш.

Читайте также   В Украине начали вакцинацию от COVID-19: первого врача привили в Черкассах

На думку командира корабля, Україну було збережено завдяки ВМС України.

«Якби ми тоді розпочали стріляти, то невідомо, де зараз був би державний кордон України. Тоді по всій довжині нашого кордону стояло 100-тисячне військо росіян», – підкреслив він.

У Держкіно повідомили, що фільм «Черкаси» вже знято і змонтовано. Зараз команда творців активно працює над зведенням звуку. Стрічка вийде у прокат восени.


Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий