Главная / Новости / Мер Вінниці перевірив, як працює новостворена амбулаторія на Старому місті

Мер Вінниці перевірив, як працює новостворена амбулаторія на Старому місті

З початку цього року на Старому місті по вул. Д. Нечая запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини, яка є структурним підрозділом Центру первинної медико-санітарної допомоги №5. Тут обслуговується майже 9 тисяч вінничан, які живуть в цьому мікрорайоні.Про це інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.За новоствореною амбулаторією по вул. Д.Нечая,77а закріплено 8 945 вінничан, з них діти віком до 14 років – 1 349. В перспективі кількість населення, що обслуговується, збільшиться за рахунок нового мікрорайону «Європейський квартал» (орієнтовно на 3 тис. чоловік). Тоді робота амбулаторії буде коригуватись відповідно до потреб.

Читайте также   Поводиться, ніби готується вийти на свободу: співробітники колонії розповіли про Зайцеву


Сьогодні, 19 лютого, амбулаторію відвідав міський голова Сергій Моргунов.

«Мене цікавило, як на сьогоднішній день організована робота амбулаторії. Ми поспілкувались із медичним персоналом та людьми, які прийшли на прийом. В цілому робота налагоджена в нормальному режимі, вінничанам стало ближче приходити до лікаря. І ми ще раз переконались,  що ми йдемо правильним шляхом з точки зору розгалуження мережі амбулаторій сімейного лікаря, щоб наблизити первинний рівень медичного обслуговуванні до людей», — розповів Сергій Моргунов.

Наразі в амбулаторії працює 5 лікарів загальної практики сімейної медицини, 1 завідувач амбулаторії та 13 медичних сестер загальної практики.

Читайте также   Сладкие сны под уютным пледом

Щотижня, у день здорової дитини, в цьому закладі здійснюється щеплення. Також працює денний стаціонар на три ліжка. В амбулаторії проводяться ЕКГ-дослідження, ін’єкції, внутрішньовенні крапельні вливання, забір крові для лабораторних обстежень.

В кожному кабінеті прийому розміщена картотека з амбулаторними картками пацієнтів, крім того, заклад підключений до системи електронної картки пацієнта по програмі «Доктор Елекс».

ВИННИЦА.info

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.